Промпти Для Chatgpt, Midjourney, Bing ️ Промпт Інженери Ші
17273
post-template-default,single,single-post,postid-17273,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-7.3,vc_responsive,cookies-not-set
 

Промпти Для Chatgpt, Midjourney, Bing ️ Промпт Інженери Ші

Промпти Для Chatgpt, Midjourney, Bing ️ Промпт Інженери Ші

Цей простий приклад також наголошує на необхідності надання більшого контексту або інструкцій про те, що саме ви хочете досягти. Рівень зарплати для вакансій, доступних для українців, наразі не вказаний. Ця професія допомагає усунути прірву між компаніями та можливостями, які дають нові технології. Попри обіцяний стрибок ефективності праці, адаптувати ШІ до своїх задач важко без допомоги професіоналів. Але дії України (не росії, а саме України) призводять до того, що люди з України їдуть або намагаються виїхати.

30 січня Кабмін схвалив і передав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію. Як повідомив в ефірі телемарафону речник Міноборони Дмитро Лазуткін, парламентський комітет із питань нацбезпеки та оборони рекомендував розробити новий законопроєкт про ротацію і демобілізацію впродовж восьми місяців. У ньому мають бути враховані всі можливі сценарії на фронті, щоб не допустити послаблення обороноздатності держави, передає Liga.internet.

Як обговорювалося раніше, підказка може інтегрувати інструкції, контекст, знаки введення та виведення дають кращі результати. Хоча ці компоненти не потрібні, вони є хорошою практикою, оскільки чим точніші ви будете з інструкціями, тим кращі результати. Ось приклад того, як це може виглядати після більш структурованого підказки. Моделі зображення за текстом не мають природного розуміння заперечення.

prompt engineering що це

Підказка «Давайте думати крок за кроком», створена людиною, перевершує підказку CoT з нульовим ударом, яку знаходить APE (Kojima та ін., 2022). Влада це навіть в розвинутих демократичних країнах гадюшник. Не росія ловить людей по вулицям, а Україна.Не росія розказувала про шашлики, а Україна.Не росія платить пораненим військовим по 850 грн/місяць, а Україна.

Від аналізу вимог до супроводу, Prompt Engineering має трансформаційний ефект на кожному етапі життєвого циклу розробки програмного забезпечення. Це сприяє кращому проектуванню, ефективному впровадженню, ретельному тестуванню, плавному розгортанню та проактивній підтримці. Ще одна поширена порада при розробці промптів – уникати формулювання того, що не потрібно робити, а натомість вказувати, що потрібно робити. Це сприяє більшій специфічності та фокусу на деталях, які призводять до добрих результатів моделі. Коли у вас є велике завдання, що включає безліч різних підзавдань, ви можете спробувати розбити завдання на простіші підзавдання і поступово покращувати результати.

Виникнувши з потреби у швидших та ефективніших процесах розробки, Prompt Engineering швидко набув актуальності у сучасному технологічному світі. Він фокусується на впровадженні оперативності на кожному етапі життєвого циклу розробки програмного забезпечення, від планування та проектування до впровадження prompt engineering що це та обслуговування. Top_p – Аналогічно, за допомогою top_p техніки семплювання з використанням температури, так званим семплюванням ядра, ви можете контролювати, наскільки детермінованою буде модель у генерації відповіді. Якщо ви шукаєте точні та фактичні відповіді, встановіть низьке значення.

prompt engineering що це

Згаданий вище вихід повертає приклади, які можуть містити конфіденційну інформацію, яку ви можете використовувати як частину підказки програми. Тут радимо бути надзвичайно обережними щодо того, що передається в підказках, і, можливо, використовувати певні стратегії (наприклад, підказки оптимізації), щоб запобігти витоку. Незважаючи на те, що моделі з великою мовою тепер демонструють вражаючу продуктивність з нуля, вони все ще не впораються з більш складними завданнями. Кілька підказок — це метод увімкнення навчання в контексті, який допомагає вирішити цю проблему, спрямовуючи модель до покращеної продуктивності. Для пізніших ситуацій, коли ми хочемо, щоб модель відповіла, демонстрації діють як кондиціонування.

Щоб оцінити, чи може система надавати кращі відповіді, ми могли б, наприклад, навести кілька прикладів відповідних відповідей на порівняльні запити. Для моделей зображення за текстом «Текстове обернення» (англ. « Textual inversion »)[59] виконує процес оптимізації для створення нового вкладення слів на основі набору прикладів зображень. Цей вектор вкладення діє як «псевдослово», яке можливо включити до підказки, щоби виразити зміст або стиль прикладів. Ви сказали моделі завершити пропозицію, тому результат виглядає набагато краще, тому що він точно слідує вашій інструкції (“Complete the sentence”). Такий підхід до проектування оптимальних промптів для вказівки моделі виконання завдання називається інжиніринговим промптом. Ну не хочуть люди тут жити, втримувати їх силою це совок і кріпацтво, та й не дуже втримаєш.Але решта залишиться.

Але ж це занадто розумно і складно для офісу простих і невірних рішень. Тобто не створювати у військових враження, що їх тупо кинули назавжди. Essential Scrum – абетка для початківця, але і супер помічник для досвідчених менеджерів. Тут описано усі процеси, деталі та складові Project Management.

Підказування спрямовувальним стимулом (англ. directional-stimulus prompting)[46] включає натяк або підказку, таку як бажані ключові слова, щоби спрямувати мовну модель до бажаного результату. Підказування на основі складності (англ. complexity-based prompting)[41] виконує декілька розгортань ЛД, потім вибирає розгортання з найдовшими ланцюжками думок, а потім обирає найпоширеніший серед них висновок. Підказування ланцюжка думок — це лише одна з багатьох методик конструювання підказок. Цей підручник з промпт інжинірингу розроблено проектом Dair з метою навчання дослідників та практиків розробки ефективних промптів. На початку кар’єри спеціаліст із досвідом до року в середньому отримує $750, тоді як фахівець із досвідом понад 7 років має $3500 Ще 34,6% проджектів отримують бонуси. ✓ Ментор, або людина, яка працює в цій сфері, від якої ти не хочеш відставати.

prompt engineering що це

Це особливо важливо, коли у вас є бажаний результат або стиль генерації, який ви шукаєте. Немає конкретних токенів або ключових слів, які призводять до кращих результатів. Фактично, надання прикладів у промпті є дуже ефективним для отримання бажаного висновку в конкретних форматах. Команда Велика мовна модель це моделі, які використовуються для передбачення наступного слова в реченні за допомогою великого корпусу тексту. Показано, що ці моделі дуже ефективні в задачах обробки природної мови, таких як переклад мови, підсумовування тексту та відповіді на запитання.

IT-компанії вже не приховують, що скорочують співробітників або зупиняють наймання через стрибок розвитку штучного інтелекту. Інвестиційний банк Goldman Sachs прогнозує, що у найближчі роки ШІ може замінити 300 мільйонів штатних працівників у всьому світі. Я от не дуже розумію, на що можна було сподіватись…Демобілізації не буде до кінця війни, виїзду за кордон не буде до кінця війни + рік, а мо і більше. Хіба вже є відповіді як замінити тих, хто б демобілізувався? Попередній головнокомандувач одразу заявив, що це неможливо, бо потреба у військових критична.

На курсі ви дізнаєтеся, які хард- і софт-скіли потрібні проєктному менеджеру для управління командою, і навчитеся вибудовувати процеси так, щоб робота була продуктивною, а клієнт задоволений. В умовах, коли дуже швидко змінюються уподобання користувача та вимоги до ПЗ — розробку будь-якої програми доцільно робити частинами. Тобто спочатку запропонувати користувачу якийсь основний функціонал, який потім команда буде ускладнювати й доробляти.

Здатність включати знання чи інформацію, щоб допомогти моделі виробляти більше точні прогнози є поширеною стратегією для вдосконалення LLM. Коли ми розглядатимемо більше прикладів і застосувань для розробки підказок, ви побачите, що існують певні аспекти, які складають підказку. Проте, перехід до швидкого інжинірингу може не обійтися без певних труднощів. Ці перешкоди можна подолати завдяки всебічному навчанню, чіткій комунікації, вирішенню технічних питань, збереженню контролю якості та ефективному управлінню проектами. Почніть ефективно використовувати АІ у своїй роботі чи бізнесі.

Модель була дуже впевнена в першій відповіді, але не дуже в другій. З метою демонстрації я спрощую процедуру, але є кілька додаткових факторів, які слід враховувати, приймаючи рішення. Як бачите, нам навіть не потрібно було ідентифікувати мову. Я хотів би продемонструвати, наскільки ефективними можуть бути LLM, якщо трохи більше попрацювати над розробкою підказок. Мовні моделі особливо здатні виконувати класифікацію та ряд інших завдань обробки природної мови (NLP), незважаючи на те, що їх навчають створювати природну мову та пов’язані з цим завдання. Невеликі підказки дозволяють навчатися в контексті, що дозволяє мовним моделям вивчити завдання на основі лише кількох прикладів.

  • Це дозволяє вивести продукт на ринок якомога швидше і раніше, ніж це зроблять конкуренти.
  • Хоча ці компоненти не потрібні, вони є хорошою практикою, оскільки чим точніші ви будете з інструкціями, тим кращі результати.
  • Щоб отримати додаткову інформацію, ми пропонуємо звернутися до положень та умов, а також до сторінок довідки та підтримки, наданих емітентом або рекламодавцем.
  • Розробники використовують промпт-інжиніринг для розробки надійних та ефективних методів промптингу, що взаємодіють із LLM та іншими інструментами.
  • За замовчуванням вихід мовних моделей може не містити оцінок невизначеності (англ. uncertainty).

Враховуючи вищевказані рекомендації щодо деталізації та покращення формату, легко потрапити у пастку бажання бути надто розумним у промптах і, можливо, створювати неточні описи. Аналогія тут дуже схожа на ефективну комунікацію – що пряміше, то ефективніше передається повідомлення. Перед тим, як перейти до деяких простих прикладів, майте на увазі, що ваші результати можуть відрізнятися залежно від версії LLM, яку ви використовуєте. Попри те, що prompt-інженерію називають професією майбутнього, вакансії для таких спеціалістів з’являються в Україні вже зараз.

Після цього QA Engineer перевіряє якість виправлення цих дефектів. Програмного забезпечення стає дедалі більше, і звісно ж, кожній команді розробки потрібні люди, здатні перевірити його якість. У цій статті Senior QA Engineer із SoftServe Сергій Христич розповість, хто такі тестувальники, чим вони займаються у процесі розробки ПЗ та які кар’єрні перспективи існують для QA Engineer.

Правда, PM в IT використовує у своїй роботі деякі специфічні інструменти, і якщо бажання увійти саме в цю сферу, варто підточити знання та навички саме в IT-школі. Дефекти виявлені на етапі тестування ще не є найдорожчими, але з кожним етапом все більша і більша кількість людей стає залученою до їх виправлення. Одне з призначень тестування — це виявити дефекти у програмному забезпеченні й, звісно ж, виправити їх.

Ваша політика модерації повністю підтверджує те, що в тому коментарі було написано. Найдорожчими є дефекти, виявлені на етапі використання ПЗ кінцевим користувачем. Давайте розглянемо просту ілюстрацію, щоб побачити, як швидко можна зробити ін’єкцію. Така робота вимагає міждисциплінарного підходу, який містить вільне володіння розмовною мовою, розуміння концепцій програмування, здатність швидко розв’язувати проблеми тощо. От є дві країни, обидві називають КореяВони обидві вкрай мілітаризовані і я однозначно впевнений, що у випадку початку активної фази війни між ними достобіса прав які є в Південній будуть обмежені.

Численні стартапи вже створюють і об’єднують ретельно сформульовані підказки, які призводять до придатних для використання продуктів, створених на основі LLM. Розробникам слід взяти до уваги ретельне тестування, яке необхідно провести, щоб запобігти швидкому витоку, оскільки ці підказки можуть містити конфіденційну IP-адресу, яку не слід оприлюднювати. Вище результати можна покращити різними способами, але вони вже дуже корисні. До цього моменту має бути зрозуміло, що ви можете навчити модель виконувати різноманітні завдання, даючи їй інструкції. Це потужний потенціал, який творці продуктів ШІ вже використовують для створення потужних товарів і досвіду.

Тобто, контроль якості та тестування у цьому стандарті поєднані в одне, але по факту існує саме такий розподіл, що зображений на схемі, наведеній нижче. Моделі подобаються ChatGPT і Клод були синхронізовані, щоб запобігти створенню вмісту, який, наприклад, заохочує до незаконної чи неетичної діяльності. Оскільки окремі люди експериментують із цими системами, ми вивчаємо нові слабкі сторони, хоча зламати їх важче. Деякі моделі не виконуватимуть неетичні запити, але їх можна обійти, якщо запит належним чином контекстуалізовано. Вивчення змагальності має вирішальне значення для розуміння небезпеки та проблеми безпеки, пов’язані з LLM. Вивчення ідентифікації ризиків і проектування техніки має вирішальне значення для вирішення проблем.

Partagez directement :